Gametrix

Gametrix byl založen v roce 2009 a je v současnosti jedním z nejslibnějších ruských herních vývojářů počítačových doplňků, používající ve svých produktech unikátní technologie a řešení. Hlavní myšlenkou bylo vytvořit jedinečné herní ovladače, díky kterým by každý mohl zažít realistický pocit, jakoby řídil závodní vůz, letadlo či byl vojákem v bitvě. Mezi první produkty se tak například řadí herní volanty s vysokou přesností ovládání.

Naše společnost je oficiálním prodejcem a výhradním distributorem herních ovladačů Gametrix pro Českou republiku. Produkty Gametrix lze rovněž zakoupit na Slovensku, a dalších zemích EU

Cílem Gametrixu je vyrábět herní ovladače pro všechny hráče - především tak aby byly pohodlné a ergonomické, a aby efektivně pomohly dosáhnout vítězství ve hrách. Všechny produkty Gametrix jsou certifikované, splňují mezinárodní standardy kvality a bezpečnostní požadavky. Gametrix je také ochrannou známkou registrovanou v Evropské unii a ostatních zemích.

 

Největší úspěch však Gametrix získává díky herním vibračním podložkám, které mají základ v masážních podložkách, a jejichž zpětná odezva z her dokáže působit na celé tělo. Společnost Gametrix stávající produkty každým rokem pravidelně vylepšuje, a to nejen aktualizacemi softwaru, ale i úpravami po hardwarové stránce, které pak přivádí na trh. 

Tomas Jandecka - CEO
Tomáš Jandečka - CEO

Velice si vážíme hodnocení a podnětů, které od vás dostáváme prostřednictvím dotazníku od Heureky.cz V případě jakýchkoliv dotazů nás neváhejte kontaktovat.

Dejte nám lajk na Facebooku.

Sledujte nás take na  Instagramu!

Gametrix authorized reseller  Gametrix distributor

Our Customers Testimonials